Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Путін проїхав по гоночній трасі в Сочі на седані Aurus

Share

Ст. Путін вперше сів за кермо автомобіля Aurus – це сталося в Сочі, куди президент Росії прибув разом з лідером Єгипту Абдельфаттахом Сісі. Путін спочатку показав колезі автомобілі, після чого сам проїхав на седані за «Сочі Автодромі».

Седан Aurus комплектується 4,4-літровим наддувним мотором V8 потужністю 598 к. с. – його розробляли спільно з Porsche. Двигун працює в парі з 9-ступінчастою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу.

В рамках проекту «Кортеж» фахівцями НАМИ були розроблені транспортні засоби для російської політичної еліти. Перший автомобіль — урядовий лімузин — вперше з’явився 7 травня 2018 року на церемонії інавгурації президента Росії.

Моделі Aurus отримали назви, утворені від імен кремлівських веж. Лімузин і седан іменували «Сенат», мінівен назвали «Арсенал», а кросовер, який з’явиться в наступному році, отримає позначення «Комендант». У 2019 році повинен бути представлений прототип компактного «народного кросовера», до розробки якого вже приступили в НАМИ.

Крім того, у 2020 році на Параді Перемоги дебютує новий кабріолет Aurus, призначений для участі у військових урочистостях і святах. Проект «Кортеж» передбачає створення і мотоцикла супроводу, який буде випускатися під маркою «ІЖ».

Продажі автомобілів Aurus почнуться в січні 2019 року. Про це заявив генеральний директор компанії Франц Герхард Хильгерт, виступаючи на Московському автосалоні. За його словами, реалізацією машин будуть займатися дилерські групи «Авилон» і «Панавто». Крім домашнього ринку автомобілі Aurus будуть експортувати в 6 країн.

Дивитися відео

Путин проехал по гоночной трассе в Сочи на седане Aurus
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *