Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Рамзан Кадиров подарував 5-річному хлопчику «Мерседес» (фото)

Share

Таким чином глава Чечні нагородив хлопчика, який встановив світовий рекорд, але його досягнення офіційно зафіксовано не було

Мова йде про п’ятирічний Рахиме Куриеве, отжавшемся 4105 разів без перерви за 2 години 25 хвилин. Нагадаємо, що досягнення хлопчика, яке тягне на світовий рекорд, офіційно зафіксовано не було, так як у представників Книги рекордів Росії виникли незначні зауваження».

«Хтось пише і говорить, що світовий рекорд не зарахований, нібито треба ще раз повторити. У Рахіма вистачить енергії ще і ще раз віджиматися по чотири тисячі разів, лише б у членів комісії вистачило терпіння це вважати», — прокоментував тоді рішення експертів Книги рекордів Кадиров і знайшов свій варіант, як віддячити юного спортсмена. В подарунок п’ятирічному Рахиму глава Чечні передав автомобіль Mercedes-Benz С-класу.

«Нехай батько возить тебе на ньому, ти гідний їздити на білому «Мерседесі», — цитує РИА Новости слова Кадирова під час зустрічі з хлопчиком.

Зі свого боку, Рахім запевнив главу Чечні, що може виконати більше п’яти тисяч віджимань і продемонстрував прямо на капоті нової машини.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *