Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Російський авторинок зайняв 4 місце в Європі

Share

За підсумками жовтня 2018 року Росія зайняла 4 місце серед найбільших автомобільних ринків у Європі, повідомляє аналітичне агентство «Автостат». Всього за минулий місяць в країні без обліку LCV було продано 149 тис. машин. У вересні Росія також розташовувалася на 4 місці рейтингу.

«Російський авторинок продовжує демонструвати зростання, в той час як в Європі зафіксовано загальне падіння попиту, пов’язане з набуттям з 1 вересня нових правил сертифікації автомобілів WLTP», — пояснили аналітики.

Перше місце в рейтингу займає Німеччина. За місяць на місцевому ринку було реалізовано 252 682 автомобілів. Ця цифра на 7,4% менше показників за аналогічний період минулого року. Як розповіли в Асоціації автомобільної промисловості Німеччини (VDA), перехід з 1 вересня на нові правила сертифікації автомобілів WLTP продовжив у жовтні впливати на ринковий попит, хоча і в меншій мірі, ніж місяцем раніше.

На другому місці — Франція. У цій країні у жовтні було реалізовано 173 802 машин, що на 1,5% менше ніж у минулому році. Першу трійку замикає Великобританія з показником 153 599 проданих автомобілів (-2,9%). На п’ятій сходинці Італія. В цій країні за місяць було продано 146 655 машин, що на 7,4% менше порівняно з минулим роком. Далі випливає Іспанія, де місцевий авторинок в жовтні знизився на 6,6% і склав 88 410 автомобілів.

Раніше Асоціації європейського бізнесу (АЄБ) збільшила прогноз по російському автомобільному ринку на 2018 рік. Експерти припускають, що за підсумками 12 місяців продажі нових машин збільшаться на 13%, хоча раніше в АЄБ говорили лише про 10-відсоткове зростання.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *