Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: , ,

Росстандарт заборонив продажі кросовера Chery Tiggo 3

Share

В рамках проведення планових перевірок було виявлено невідповідність автомобіля вимогам безпеки

Федеральне агентство з технічного регулювання і метрології (Росстандарт) видало припис російського офісу марки про припинення реалізації в Росії кросовера Tiggo 3, йдеться в повідомленні відомства.

Приводом послужили планові випробування, які проводилися на полігоні НАМИ. В ході них автомобілі перевірялися на відповідність показників викидів, захисту водія і пасажирів у разі лобового або бокового зіткнення, внутрішніх шумів, оснащення системою виклику екстрених оперативних служб.

У результаті, як повідомляє Росстандарт, було виявлено невідповідність автомобіля Chery Tiggo 3 вимогам безпеки в частині:

  • оснащення безпечними склом. Уточнюється, що автомобіль оснащений склом, безпека яких як компонента підтверджена сертифікатом відповідності, однак безпеку зазначених скла у зборі повнокомплектного транспортного засобу не підтверджена Схваленням типу транспортного засобу;
  • забезпечення двостороннього гучномовного голосового зв’язку в кабіні транспортного засобу з оператором екстрених оперативних служб (ЕРА-ГЛОНАСС).

У підсумку Росстандарт видав припис про призупинення реалізації кросовера, а також про усунення порушень. Крім того, за вказаними фактами будуть порушені справи про адміністративне правопорушення щодо юридичної та посадової особи, повідомляють у відомстві.

У прес-службі Chery, в свою чергу, уточнили, що заборона на продаж моделі стосується лише модифікацій 2018 року випуску з механічною коробкою передач. В даний час реалізація моделі припинена до усунення зазначених Росстандартом претензій.

Там також відзначили, що «претензія до автомобільного скла виникла у зв’язку з тим, що інформація про знаки омологації (маркування) на стеклах не включена в ОТТС». Крім того, з приводу другої проблеми в Chery пояснили, що «в Tiggo 3 застосовується модуль ЕРА-ГЛОНАСС вітчизняного виробника і зараз фахівці самої компанії і постачальника вивчають звіт Росстандарту і компоненти пристрою для усунення причин претензій, а також готуються провести всебічну перевірку спільно з випробувальним центром».

Відзначимо, що крім автомобілів Chery фахівці Росстандарту і НАМИ також перевірили Lifan Murman і Hyundai Solaris. У першому випадку питання до якості експертів не виникло, результати перевірки «Соляріса» Росстандарт обіцяє повідомити пізніше.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *