Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Розсекречено новий Volkswagen Passat, який ми не побачимо

Share

На китайському ринку офіційно дебютувало нове покоління популярного седана. Прем’єра версій моделі для Європи і США очікується в наступному році

Від попередника, новий Volkswagen Passat для ринку Китаю відрізняється зміненими габаритами, переробленої зовнішністю, а також новими деталями в інтер’єрі. Після зміни поколінь модель переїхала на модульну платформу MQB і стала помітно більше. У довжину седан виріс до 4933 мм, що більше на 60 мм попередника і відразу на 160 мм європейської версії. Ширина і висота седана склали 1836 мм і 1469 мм відповідно, розмір колісної бази дорівнює 2871 мм. На китайському ринку модель буде представлена виключно седаном, в той час як в Європі Passat доступний в кузові універсал.

А ось моторна лінійка в Піднебесній залишилася колишньою. Клієнтам запропонують бензиновий дволітровий мотор потужністю 186 к. с. або 220 л. с. Обидва двигуни працюють в парі з семиступінчастою DSG. Очікується, що пізніше на китайський ринок також виведуть гібридну версію седана, об’єднуючу 1,4-літровий мотор з електродвигуном (характеристики останнього не розкриваються). Попередньо, сумарна віддача силової установки складе 208 л. с.

Як і попередник, новий Passat для Китаю будуть збирати на спільному підприємстві Volkswagen і SAIC. Ціни на модель поки не називаються.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *