Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Скасування знака «Ш»: залишилося тільки рішення уряду

Share

До цього моменту усі профільні відомства вже погодили проект постанови уряду про виключення обов’язки водіїв встановлювати цей знак

Нагадаємо, що МВС Росії ще в травні підготувало проект постанови, який скасовує вимогу про встановлення знака «Ш» для власників автомобілів з шипованной гумою. На думку авторів пропозиції, «знак давно втратив свою актуальність», так як «динамічні характеристики руху транспортного засобу значною мірою визначаються іншими факторами».

З моменту публікації постанови на порталі проектів нормативних актів минуло вже півроку, але рішення так і не прийнято. Нещодавно депутат Держдуми Сергій Боярський направив лист в МВС, в якому поцікавився, коли ж знак скасують. І ось, як пише ТАСС, парламентарію прийшла відповідь.

У листі за підписом заступника міністра внутрішніх справ РФ Михайла Ваничкина говориться, що в даний час проект постанови погоджено з усіма зацікавленими відомствами: Мінпраці, Мінтранс, Мінфін і Мінекономрозвитку

«Щодо проекту постанови отримано позитивний висновок Мін’юсту, корупціогенні чинники… не виявлено», – додав заступник міністра внутрішніх справ.

На даний момент проект постанови внесений в уряд Росії, у віданні якого перебуває прийняття рішення про видання документа, уклав він. Таким чином, крапку в питанні про скасування знака «Ш» має поставити тільки уряд. Однак, коли буде прийнято це рішення, не повідомляється.

А поки що, нагадаємо, з шипованной гумою наклейка «Ш» потрібна. За відсутності такої наклейки водієві загрожує попередження або штраф 500 рублів.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *