Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: ,

Skoda показала інтер’єр нової моделі

Share

Чеська марка поширила черговий тизер, що розкриває на цей раз деталі інтер’єру нового хетчбека під назвою Scala

Нагадаємо, що світовий дебют моделі, яка прийде на зміну Rapid Spaceback, відбудеться до кінця року. Автомобіль побудують на платформі A0 MQB, а гамма двигунів включає п’ять агрегатів потужністю від 90 л. с. (66 кВт) до 150 л. с. (110 кВт). Серед них — три бензинових мотора, один дизельний, а з 2019 року лінійка поповниться ще одним агрегатом, що працює на стиснутому природному газі (CNG).

  • Нова Шкода «Скеля»: п’ять головних фактів

Інтер’єр моделі буде виконаний у дусі останніх новинок концерну Volkswagen, в який входить Skoda. Автомобіль запропонують з цифровою панеллю приладів Virtual Cockpit з дисплеєм на 10,25 дюйма. Як кажуть в Skoda, це найбільший показник в цьому класі. Крім того, в інтер’єрі буде присутній окремий 9,2-дюймовий сенсорний екран мультимедійної системи.

У Росії нова Skoda Scala, як і її попередник Rapid Spaceback, не з’явиться. Втім, для російських покупців «шкодовцы» готують іншу новинку. Як говорив раніше в інтерв’ю «Mail Авто» глава марки Skoda в Росії Ян Прохазка, в Росії з’явиться машина, яка отримає схожий дизайн, і це буде друге покоління Rapid.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *