Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: ,

Skoda відновила «ідеальне авто для таксистів»

Share

На вигляд — звичайна Skoda Octavia в кузові універсал. Головне тут всередині. Модель Octavia G-TEC може їздити як на природному газі, так і на традиційному бензині

Сенс таких машин, зрозуміло, в економії — вартість газу значно нижча, ніж бензину. І якщо багато їздити, то економія буде величезною (таксисти це прекрасно розуміють). У нас найчастіше власники самостійно переробляють автомобілі на газ. Однак потрібно пам’ятати, що подібні роботи формально вважаються «внесенням змін у конструкцію», що загрожує серйозними наслідками для власника. Саме тому виробники все частіше починають робити свої версії газових автомобілів (навіть Lada випускає такі).

Чехи запевняють, що Octavia G-TEC може проїхати на газі до 480 км. Ну а якщо він закінчиться (а «газової заправки поруч не буде), то можна буде перейти на традиційний бензин.

До речі, це вже друга версія двохпаливний «Октавії» — перша з’явилася в 2014 році. Оновлений автомобіль відрізняється іншою мотором: 1,4 л і 110 л. с., а стало 1,5 л і 130 л. с. Крім того, інженери вирішили залишити тільки одну коробку, 7-ступеневу DSG, хоча раніше був варіант і з механікою. Ще одна зміна в тому, що раніше Octavia мала два балони для газу, а тепер їх три. Правда, якщо на газі машина стала проїжджати більше (було 420 км, стало 480 км), то запас бензину на борту тепер зменшився. Адже раніше тут був повноцінний 50-літровий бак, а зараз залишився лише «екстрений запас» на 11,8 л.

Всі новини автосалону в Парижі

    Источник:auto.mail.ru

    Теги:

    You Might also Like

    Leave a Comment

    Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *