Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Стало відомо, які марки машин росіяни купують повторно

Share

При цьому більше половини повторних покупок здійснюються в тих же автосалонах, де була придбана попередня машина

Близько чверті автовласників (24%), купуючи новий автомобіль, воліють той же бренд, показало опитування дослідницького холдингу «Ромир». При цьому з них 59% демонструють лояльність автосалону, в якому купили попередню машину.

Найчастіше повторно росіяни купують автомобілі марки Toyota — 52%, з них 40% повернулися за машиною в той же дилерський центр, де раніше вже купували авто. На другому місці за числом повторних покупок автомобілі BMW. За машинами цієї марки вирішили повернутися в автосалон 37% водіїв. Як відзначають автори дослідження, прихильники німецької марки продемонстрували дуже високу лояльність автосалонам — 81% повернулися за новим BMW туди ж, де вони набували попередній автомобіль.

Автомобілям Audi знову віддали перевагу 33% покупців. 64% з них звернулися в той же дилерський центр. Здійснити повторну купівлю автомобіля Honda вирішили 30% клієнтів, при цьому вірність обраному центру продажів продемонстрували 47%. Трохи менше лояльність марці виявилася у Mitsubishi — 29% покупців. З них 55% повернулися в той же автосалон.

У топ-10 марок, до яких покупці воліють повертатися, також увійшли Hyundai (28% покупців), Infiniti (25% покупців), Mazda (24% покупців). Однакову кількість власників Land Rover, Chevrolet і Jeep (22%) — вирішили знову купити автомобіль того ж бренду. Замикає топ-10 повторних продажів Mercedes-Benz — 21% покупців.

Вибираємо автомобіль: як не втратити багато через три роки

Нагадаємо, що недавнє дослідження сервісу «Дзига Авто» виявило найпопулярнішу марку у росіян в якості першого автомобіля: їй виявилася Lada. Так, кожен п’ятий опитаний зазначив, що їздив саме на «вазівської» машині. На другому місці за популярністю виявилася марка BMW — такий автомобіль був першим у кожного сьомого опитаного (13%). На третьому місці — Audi, вибір 9% респондентів. У п’ятірку найпопулярніших марок першого автомобіля в Росії також увійшли Toyota і «Москвич» (по 6%).

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *