Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Столичні дороги можуть розвантажити від автомобілів таксі

Share

Департамент транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури вивчить питання обмеження кількості автомобілів таксі в Москві

За словами заступника керівника департаменту Дмитра Проніна, в даний час це питання знаходиться в стадії вивчення, передає агентство «Москва». Він також зазначив, що кілька років тому на прохання департаменту кафедра автомобільних перевезень московського автомобільно-дорожнього університету (МАДІ) розрахувала необхідну кількість автомобілів таксі в столиці, виходячи з ряду параметрів.

«На той момент це кількість становила 55-57 тис. автомобілів, необхідних для роботи в місті. Ми будемо просити колег оновити, щоб розуміти цю цифру на поточний момент», — пояснив Пронін.

За його словами, департамент має намір радитися з представниками профільного спільноти при розгляді цього питання.

«Ми вивчаємо підходи, необхідність застосування такої законодавчої ініціативи, яка у нас є, як у суб’єкта російської федерації. Ми вивчаємо свої можливості, радимося з бізнесом, аналізуємо кон’юнктуру ринку», — додав він.

За даними столичної влади, щодня на таксі пересуваються по місту близько 760 тисяч пасажирів. У 2017 році було видано понад 47 тисяч дозволів в Москві і 127 тисяч в Московській області (за експертними оцінками, 40% з них працюють в Москві), відповідно, стільки ж і машин.

Раніше в бесіді з «Російської газетою» Пронін відзначав, в Москві один із наймолодших таксопарків в Європі — в 2017 році середній вік машин був 2,8 року, в цьому розраховуємо довести до 2,7.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *