Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Суд визнав незаконним дворічний арешт Давидыча

Share

Президія верховного суду Росії визнав незаконним майже дворічний арешт Еріка Кітуашвілі (Давидыча) — стрітрейсера, видеоблогера і засновника спільноти «Огляду», повідомляє РИА «Новости».

Верховний суд скасував постанови Мосміськсуду, а також Тверського і Дорогомилівського судів про продовження арешту Кітуашвілі з квітня 2016 за січень 2018 року. Сам блогер брав участь у засіданні за допомогою відеоконференції зі столичного слідчого ізолятора «Матроська тиша». Він заявив, що судді ставилися до процедури формально, не розбираючись в обставинах справи.

Адвокат Кітуашвілі, у свою чергу, зазначив, що слідство домагалося продовження арешту підзахисного заради придушення його волі, а не з фактичних обставин.

Нагадаємо, Ерік Кітуашвілі, що проходить обвинуваченим у справі про шахрайство з автомобільним страхуванням, в середині жовтня був засуджений до 4 років і 8 місяцем позбавлення волі.

Тоді представники захисту Кітуашвілі відзначили, що 1 листопада закінчується термін давності по одному з епізодів злочину. У зв’язку з цим буде подана апеляція, згідно з якою блогера повинні будуть звільнити із залу суду. Нагадаємо, згідно з нещодавно прийнятим законом, один день, проведений в СІЗО, вважається за півтора дня в колонії. Таким чином, Кітуашвілі, який провів у слідчому ізоляторі 30 місяців, повинен звільнитися ще до кінця поточного року.

За версією слідства, Кітуашвілі, діючи у складі організованої злочинної групи, інсценував викрадення кількох дорогих автомобілів: Lexus LS430, Mercedes SL 55 AMG, BMW M5 і BMW 745i , на які обвинувачені згодом надали завідомо неправдиві документи страхової компанії.

Дивитися відео

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *