Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

«Таррако» — ненудний кросовер, який ми не побачимо

Share

Вже забули, що існує така марка як SEAT? Між іншим, у Парижі іспанці представили великий 7-місцевий кросовер

Tarraco — латинське написання каталонського міста Таррагона, а сама машина — найближчий родич Skoda Kodiaq і Volkswagen Tiguan. Притому заради економії іспанці (зрозуміло, за вказівкою босів з концерну Volkswagen) залишили тигуановский кузов, до якого примальовували оригінальні передню і задню частину.

На виході вийшов дуже стильний «паркетник» довжиною 4 735 мм (для довідки, довжина розтягнутого Tiguan Allspace — 4 701мм). Передбачається, що SEAT Tarraco обере та публіка, яка вважає «Тігуан» занадто нудним, і яку не влаштовує сімейно-пенсионерский імідж Skoda Kodiaq.

У базовому виконанні кросовер має п’ятимісний салон, а за трехрядное виконання потрібно доплачувати. Зате доплата не вимагається за світлодіодну оптику, просунуту медіасистему і клімат-контроль — все це прикмети вже стартовій комплектації!

Набір силових агрегатів — абсолютно всефольксвагеновский. Це бензинові мотори 1.5 TSI (150 л. с.) і 2.0 TSI (190 л. с.), а також дизель 2.0 TDI віддачею 150 або 190 л. с. З менш потужними двигунами співіснують 6-ступінчаста механіка і передній привід, а з топовими — 7-ступінчастий преселектив і повнопривідна трансмісія.

Випускати новий кросовер будуть на німецькому (!) заводі, де зараз щосили штампують довгобазні Volkswagen Tiguan Allspace. Але до наших широт «Таррако» не добереться: іспанський бренд залишив російський ринок 4 року назад і повертатися не планує — європейські продажі автомобілів SEAT ростуть і без нас.

Источник:auto.mail.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *