Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Tesla Roadster нового покоління: найшвидший спорткар в світі?

Share

Електричне купе Tesla Roadster другого покоління повинно стати найшвидшим серійним спорткарів у світі, заявив керівник «Тесли» Ілон Маск в інтерв’ю виданню Recode.

«Tesla Roadster наступного покоління буде найшвидшим у світі серійним спорткаром за всіма параметрами. Це стосується прискорення, максимальної швидкості і керованості. Для нас дуже важливо створити електрокар, який буде динамічніше будь-якого самого швидкого бензинового автомобіля», — зазначив Маск.

Прототип Tesla Roadster другого покоління був представлений восени 2017 року. Його укомплектували трьома електричними агрегатами, що дозволяють купе прискорюватися з 0 до 96 км/год за 1,9 сек. Дрэговую дистанцію у чверть милі (402 м) автомобіль проходить за 8,9 с., а його максимальна швидкість перевищує 400 км/ч. При цьому тест-пілот «Тесли» Еміль Бурет заявив, що це дуже обережні» попередні показники і серійний Roadster вийде ще швидше.

На даний момент Tesla також веде розробку електричного пікапа, який, за словами Маска, отримає футуристичний дизайн в стилі кіберпанк. Вже в стандартній комплектації автомобіля буде 2 електричних двигуна з «божевільним крутним моментом» і повний привід. Автомобіль зможе проїжджати без підзарядки акумуляторів приблизно 650-800 км.

Tesla Roadster нового поколения: самый быстрый спорткар в мире?
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *