Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Тестова збірка оновленого Nissan X-Trail в СПб

Share

Компанія Nissan оголосила про початок тестового виробництва оновленого кросссовера X-Trail на власному підприємстві в Санкт-Петербурзі. Серійна збірка кросовера для російського ринку повинна стартувати у вересні поточного року.

Для випуску оновленого X-Trail компанія Nissan модернізувала складальну лінію. Було перенастроено зварювальне обладнання, з’явилися нові прес-форми і введені в експлуатацію оснастки для лазерної машини. Плюс, на підприємстві модернізували обладнання на станції калібрування системи кругового огляду. X-Trail для російського ринку буде відрізнятися від моделей, пропонованих в Європі. Будуть внесені зміни в ходову частину, але які саме, не уточнюється.

Нагадаємо, рестайлінговий Nissan X-Trail був представлений влітку 2017 року. Кросовер можна відрізнити від попередника по V-подібній радіаторних гратах, іншим протитуманним фарам, а також завдяки хромованим елементів в задньому бампері. Всередині з’явилося нове рульове колесо зі скошеним нижнім сегментом і новим блоком управління мультимедіа.

У список опцій додали підігрів задніх сидінь, а також модернізовану навігаційну систему, інтерфейс якої «наблизили до мобільних додатків». Плюс до всього, трохи змінилася компонування салону, в результаті чого збільшився обсяг багажного відділення — з 550 до 565 літрів.

Оновлений X-Trail вже кілька місяців проходить підготовку до експлуатації в російських умовах і буде відрізнятися від європейської версії. Зокрема, модернізації піддасться як ходова частина, так і дизайн, а в набір опцій увійдуть нові системи безпеки.

Нинішній Nissan X-Trail пропонується в Росії з дволітровим 144-сильним мотором, або з двигуном об’ємом 2,5 літра 171 к. с. Крім того, доступний 1,6-літровий дизель потужністю 130 л. с. Трансмісії — шестиступінчаста «механіка» або варіатор. Ціни на кросовер починаються від 1 млн. 294 тис. руб. (з урахуванням діючий акцій).

Тестовая сборка обновленного Nissan X-Trail в СПб
Тестовая сборка обновленного Nissan X-Trail в СПб
Тестовая сборка обновленного Nissan X-Trail в СПб
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *