Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

The Beast: новий лімузин Трампа показали на відео

Share

Новий лімузин від General Motors для президента США був вперше помічений в США під час візиту Дональда Трампа в Нью-Йорк. Автомобіль передали главі держави на вертолітному майданчику на Манхеттені. На розробку автомобіля було виділено 15,8 млн доларів.

Як і попередня модель, лімузин носить назву The Beast. Автомобіль отримав броньований кузов і днище. Захист здатна витримати попадання з будь-якого виду вогнепальної зброї. Також лімузин отримав куленепробивне скло, а пересуватися The Beast може навіть на спущених колесах, які захищені кевларом. Лімузин комплектується передовими системами зв’язку, а також спеціальною медичною технікою.

Лімузин Трампа оснастили системами пожежогасіння, а також захистом від хімічної, ядерної і біологічної зброї. Автомобіль отримав систему нічного бачення і спеціальний холодильник, в якому зберігаються пакети з кров’ю для переливання. Особливі системи захисту можуть розсіяти димові завіси, хмари сльозогінного газу, а також пустити електричний заряд через дверні ручки лімузина.

Зовні автомобіль схожий на флагманський седан Cadillac нинішнього покоління. Однак новинка відрізняється іншою решіткою радіатора, оптикою і більш високим кліренсом. При цьому лімузин виглядає компактніше свого попередника.

Що стосується нового лімузина президента Росії Володимира Путіна, то він був представлений 7 травня 2018 року на церемонії інавгурації глави держави. Автомобіль носить назву «Сенат» і був створений в рамках проекту «Кортеж». За словами прес-секретаря глави держави Дмитра Пєскова, Володимиру Путіну сподобався автомобіль, і він буде продовжувати використовувати його в ділових поїздках. Лімузин, побудований на Єдиній модульної платформі, розробленої ФГУП НАМИ на замовлення Мінпромторгу.

Дивитися відео

Источник:www.avtorinok.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *