Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Toyota відкликає 1,6 млн. автомобілів по всьому світу

Share

Toyota відкличе близько 1,6 млн. автомобілів по всьому світу у зв’язку з проблемними подушками безпеки. Зокрема, акція торкнеться моделей Avensis і Corolla, повідомляє AFP.

Відгук оголошений з-за можливої помилки в керуючому модулі подушок безпеки, які можуть не спрацювати під час зіткнення. В інших випадках дефект, навпаки, може призвести до мимовільного спрацювання системи. З цієї причини в ремонт відправиться 1,06 млн. машин, у яких виконають заміну блоку управління подушками. Роботи займуть приблизно 1 годину.

Крім того, буде відкликано близько 600 тис. автомобілів, 255 тис. з яких відправлять на сервіс в Європі. У цих машин виявлена несправність нагнітача подушок безпеки.

Раніше стало відомо, що компанія Toyota відправить в ремонт 2,4 млн. автомобілів з гібридними силовими установками. Близько 1,25 млн. автомобілів відремонтують в Японії, а ще 830 тис. машин відкличе в США. Крім того, акція торкнеться 290 тис. гібридів, реалізованих на європейському ринку. Нарешті, під відкликання потрапить частина автомобілів, проданих в Китаї, Африці та Австралії.

В «Тойоті» заявили, що в «окремих випадках» із-за збою в гібридній системі електроніка автомобіля може самостійно перейти на так званий «захисний режим», що призведе до втрати потужності або вимикання силового агрегату.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *