Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Траса М-11: дві ділянки зробили платними на 92 року

Share

Дві ділянки швидкісної автомобільної дороги М-11 «Москва — Санкт-Петербург» стали платними майже на 92 роки. Відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв. Платний проїзд буде діяти майже на 150 км траси.

До 7 липня 2110 року необхідно платити за проїзд по ділянках 543-646 км і 646-684 км. При цьому розпорядженням передбачається і альтернативний безкоштовний проїзд по ряду перетинів з іншими дорогами і транспортних розв’язок.

Будівництво платної траси між Москвою і Санкт-Петербургом почалося в 2011 році. Загальна протяжність дороги «Москва — Санкт-Петербург» складе 669 км. Вона пройде по територіях Центрального і Північно-Західного федеральних округів.

Вартість проїзду на новій швидкісній трасі М11 з Москви в Санкт-Петербург складе близько 2 тис. руб. для легкових автомобілів. Дозволена швидкість на ній буде 130 км/ч. Безкоштовним дублером після введення нової швидкісної автомагістралі стане шосе М-10 «Росія». На даний момент це траса на окремих ділянках вже вичерпала свою пропускну здатність.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *