Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Ціни на автомобілі в Росії найнижчі в світі?

Share

У Росії ціни на автомобілі на даний момент є одними з найнижчих в світі, повідомляє ТАСС з посиланням на главу Мінпромторгу Олександра Морозова. За його словами, це пов’язано з дуже високою конкуренцією на ринку, а також з курсом національної валюти.

«Сьогодні, якщо ми порівняємо ціни на автомобілі, на російському ринку в порівнянних одиницях вимірювання, то вони залишаються одними з найнижчих у світі», — пояснив чиновник.

Також Морозов заявив про необхідність зменшення впливу держави в сфері автопрому. За його словами, роль уряду повинна бути скоріше «з точки зору глобальних цілей – формування базових завдань щодо розвитку ринку.

За даними Асоціації європейського бізнесу (АЄБ), у вересні продажі нових легкових автомобілів в Росії виросли на 6,2% — до 157 371 одиниці. Всього за перші 9 місяців автовиробники реалізували 1 297 432 машини, що на 14,9% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

АЄБ вже збільшила прогноз по російському автомобільному ринку на 2018 рік. Експерти припускають, що за підсумками 12 місяців продажі нових машин збільшаться на 13%, хоча раніше в АЄБ говорили лише про 10-відсоткове зростання.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *