Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

У ГИБДД визначилися з розміром штрафу за небезпечне водіння

Share

До Держдуми внесений законопроект, що передбачає штраф за таке порушення у розмірі 5 000 рублів

Державтоінспекція розробила законопроект, що вводить штраф за небезпечне водіння. Про це глава ГИБДД Михайло Черніков повідомив в інтерв’ю ТАСС. Він також зазначив, що в Держдуму внесено розроблені іншими відомствами законопроекти, також зачіпають питання безпеки дорожнього руху.

Розроблено законопроект, який передбачає зміни в КоАП РФ у частині встановлення адміністративної відповідальності за небезпечне водіння, заборона на яке в 2016 році був введений в ПДР. Передбачувана адміністративна відповідальність – штраф у розмірі 5 тис. рублейМихаил Черніков
глава Державтоінспекції

Термін «небезпечне водіння» був введений в ПДР ще в 2016 році. Під ним розуміється «неодноразове вчинення одного або декількох наступних один за одним» дій, до яких відноситься цілий ряд маневрів, у тому числі — недотримання інтервалу і перестроювання при інтенсивному русі.

Зазначимо, в минулому році Держдума схвалила в першому читанні законопроект, який вводить відповідальність за небезпечне водіння також у вигляді штрафу в 5 тисяч рублів. Цей документ був розроблений і внесений у нижню палату парламенту урядом.

Крім того, на розгляд депутатів виносилося аналогічний законопроект за авторством ЛДПР, але його в Держдумі рік тому відкинули. Про подальшу долю схваленого урядового проекту закону, нічого не повідомляється. Таким чином, розроблений Державтоінспекцією законопроект буде ще одним нормативним документом, що вводить штрафи за небезпечне водіння, який належить розглянути депутатам.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *