Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

У Латвії хочуть відновити виробництво «Рафіков»

Share

У нової генерації легендарні мікроавтобуси можуть отримати електричну силову установку

Про те, що в Латвії знову планують випускати автомобілі під легендарним брендом РАФ, пише «Російська газета». За даними видання, спеціально для цього ще 30 серпня було зареєстровано нове підприємство SIA «Rigas Autobusu Fabrika, RAF». Передбачається, що це буде дрібносерійне виробництво електричних мікроавтобусів, які залучають для роботи на міських маршрутах громадського транспорту.

Крім того, пише газета, на Рафі також хочуть налагодити випуск автопричепів, які обіцяють презентувати вже у наступному році. Не виключена ймовірність великовузлового складання мікроавтобусів під брендом RAF спільно з одним із світових автовиробників. Старт цього проекту намічений на 2020 рік.

Нагадаємо, що «Ризька автобусна фабрика» (RAF) пропрацювала майже 50 років — з 1949 по 1998 рік. За цей час підприємство випустило масу різних версій мінівенів, які активно експлуатувалися на території Радянського Союзу. У модельному ряду ВПС були і спеціалізовані транспортні засоби — карети швидкої допомоги, кэмперы, маршрутні таксі, автопоїзда та інше.

Источник:auto.mail.ru

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *