Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

У Москві можуть обмежити кількість автомобілів таксі

Share

У Москві в найближчим часом можуть обмежити кількість автомобілів таксі. Відповідне питання вивчить столичний департамент транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури, повідомляє агентство «Москва» з посиланням на заступника керівника департаменту Дмитра Проніна.

Він розповів, що кілька років тому кафедра автомобільних перевезень МАДІ на прохання департаменту розрахувала потрібну кількість таксі в столиці. За словами Проніна, на той момент це кількість становила 55-57 тисяч автомобілів, необхідних для роботи в місті.

«Ми вивчаємо підходи, необхідність застосування такої законодавчої ініціативи, яка у нас є, як у суб’єкта російської федерації. Ми вивчаємо свої можливості, радимося з бізнесом, аналізуємо кон’юнктуру ринку», — додав Пронін.

Раніше стало відомо, що в Росії вже найближчим часом можуть створити «чорний список» таксистів. У нього вноситимуть водіїв, на яких надходять скарги, зокрема на агресію. Створення такого списку має бути консолідованим рішенням таксомоторних компаній і агрегаторів.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *