Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

У Москві на 4 дні обмежать рух через мотофестивалю

Share

У Москві з 11 по 14 жовтня 2018 року перекриють рух автомобілів на низці вулиць. Дане рішення влади міста прийняли за проведення Московського міського осіннього мотофестивалю, повідомляє агентство «Москва» з посиланням на інформаційний центр транспортного комплексу столиці.

З 00:00 11 жовтня до 22:00 12 жовтня буде обмежено рух транспорту по одній смузі на ділянці вул. Косигіна в районі Університетській площі. З 22:00 12 жовтня до 6:00 14 жовтня заборонять рух автомобілів на ділянці вул. Косигіна від проспекту Вернадського до Мічурінського проспекту, а також на ділянці Університетській площі від вул. Косигіна до Університетського проспекту.

Також, 13 жовтня з 11:45 з відкриттям і по мірі проходження колони перекриють рух на ділянці Університетського проспекту від проспекту Вернадського до вул. Менделеевская. В цей день з 3:00 заборонять проїзд машин на ділянці проспекту Академіка Сахарова і ділянці вул. Маші Порываевой від Садового кільця до вул. Каланчевская.

«Також 13 жовтня з 11:30 з відкриттям і по мірі проходження колони рух буде перекрито на ділянці Садового кільця від проспекту Академіка Сахарова до Комсомольського проспекту, на Комсомольському проспекті, проспекті Вернадського та Університетському проспекті», — розповіли в інфоцентрі. Там додали, що з 6:00 до 23:59 14 жовтня знову заборонять проїзд по одній смузі обмежать на ділянці вул. Косигіна в районі Університетській площі.

Осінній мотофестиваль пройде в столиці 13 жовтня. Захід приурочено до закриття мотосезону. У рамках фестивалю відбудеться парад, в якому візьмуть участь близько 2 тисяч мотоциклістів.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *