Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

У Москві планують підвищити ціни на паркування

Share

ЦКУ «Адміністратор московського паркувального простору» (АМПП) підтримали пропозицію про підвищення вартості паркування в центрі Москви, повідомляє РБК. Раніше з такими рекомендаціями виступив Російський економічний університет імені Плеханова (РЕУ) після проведення відповідного дослідження, за даними якого, стоянки на низці центральних вулиць міста постійно перевантажені і водії змушені залишати свої автомобілі в недозволених місцях.

Експерти вважають РЕУ, що це відбувається з-за низьких тарифів парковок, тому водії ігнорують більш дорогі капітальні паркінги. У сформованій ситуації вони запропонували збільшити вартість платних стоянок у центрі міста до 500 руб.

«Цифра в 500 руб. нам здається завищеною, але на ряді вулиць з особливою завантаженням тариф, дійсно, вимагає збільшення», — відреагували на пропозицію в ЦКУ «Адміністратор московського паркувального простору» (АМПП).

У серпні заступник столичного мера Максим Ликсутов заявив, що влада не збирається підвищувати тарифи на платну парковку в місті. За його словами, майже щодня у місті здійснюється моніторинг зайнятості парковок, який показує, що на стоянках включена до 85% місць. При цьому частка вільного паркувального простору іноді доходить до 20%, тому влада не бачать необхідності підвищення вартості стоянки через відсутність місць.

Гроші за стоянку в центрі Москви почали брати з листопада 2012 року, коли парковка стала платною на вулицях Петрівка і Каретний ряд. Влітку 2013 року плату за стоянку автомобіля стали стягувати на вулицях в межах Бульварного кільця, а до грудня того ж року зона платного паркування розширилася до Садового кільця. У 2014-му такі стоянки з’явилися на 405 вулицях в межах Третього транспортного кільця (ТТК).

На даний момент вартість 1 години стоянки автомобіля в межах Бульварного кільця становить 80 руб. в годину, за ним — 60 руб. на годину, а між Садовим кільцем і ТТК, а також за його межами — 40 руб. в годину. З 2016 року на 133 вулицях встановили окремий тариф у розмірі 200 руб. в годину. Крім цього, на ряді вулиць діє диференційований тариф, величина якого залежить від тривалості парковки.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *