Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

У Москві порушення ПДР почне фіксувати нейронна мережа

Share

У Москві для боротьби з викраденнями автомобілів і фіксації порушень правил дорожнього руху буде використовуватися нейронна мережа. Про це в інтерв’ю «Комерсанту» заявив віце-мер столиці Максим Ликсутов. За словами якого, нововведення вже запущено в місті в тестовому режимі.

Чиновник підкреслив, що технологія була запозичена у військових. За допомогою нейронної мережі можна уникнути ситуацій, коли автомобілі проїжджають під камерами з чужими номерами. Система вміє в автоматичному режимі зіставляти дані, отримані з відкритого доступу, з базою даних МВС.

«Припустимо, у вас синій Ford. Але хтось підробив або вкрав номер, поставив його на іншу машину і проїхав під камерою з порушенням. В нейромережу завантажена інформація про всіх моделях автомобілів, їх так звані маски, ця інформація є у відкритому доступі. Звіряючись з базою даних МВС, система може автоматично визначити, що дана машина не відповідає даним номером», — пояснив Ликсутов.

Раніше стало відомо, що в Москві вже в 2019 році з’явиться більше 500 нових зон, які будуть контролювати дорожні камери. Відповідний тендер вже оголосив Центр організації дорожнього руху (ЦОДР), Обраної компанії буде необхідно демонтувати стаціонарні комплекси типу «Автоураган» і «Стрілка» і перекинути їх на нові місця.

Источник:www.avtorinok.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *