Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

У Парижі водій висадив весь автобус, щоб зміг сісти інвалід

Share

Франсуа ле Берр вже зневірився сісти в автобус, а в результаті поїхав як у таксі

Водій автобуса в Парижі висадив всіх своїх пасажирів після того, як вони відмовилися посунутися і дати місце чоловіка в інвалідному візку. У соцмережах водія називають героєм.

Парижанин Франсуа ле Берр, що страждає на розсіяний склероз і змушений пересуватися на інвалідному візку, хотів сісти в автобус на одній з зупинок на околиці міста, але ніхто з пасажирів не побажав посунутися, щоб звільнити місце.

Водій, ім’я якого не повідомляється, побачив, що відбувається і попросив усіх пасажирів вийти з автобуса. Потім він дав можливість інваліду зайняти місце в автобусі, закрив двері і поїхав зі своїм єдиним пасажиром.

Твіт ле Берра, в якому він описав подію кілька днів тому, поширила громадська організація Accessible Pour Tous («Доступно для всіх»), захищає права інвалідів.

«Далі не піде»

«Вчора, коли я намагався сісти в автобус, ніхто не захотів посунутися, щоб звільнити мені місце. Оскільки ніхто не посунувся, водій встав і сказав «Все, автобус далі не піде. Виходимо!» — розповів ле Берр в «Твіттері» і «Фейсбуці». — Після чого він підійшов до мене і сказав: «Піднімайтеся в автобус, а інші будуть чекати наступного!».

З тих пір твіт ле Берра був понад 5 тис. разів перепощен і отримав більше 12 тис. лайків. Багато хвалять водія і критикують пасажирів, які не побажали посунутися.

«Браво водієві, ганьба пасажирам!» — написав один з користувачів «Твіттера».

Однак він тут же отримав відповідь від іншого користувача: «Ти б теж не посунувся».

У паризьких автобусах для інвалідних колясок зазвичай виділені 1-2 місця, і пасажири в разі необхідності повинні їх звільняти для людей з обмеженими можливостями.

У Парижі водій висадив весь автобус, щоб зміг сісти інвалід

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *