Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

У Росії дозволили ставити на облік автомобілі з електронними ПТС

Share

З 7 жовтня в Росії вступили в силу мулу нові правила реєстрації автомобілів. Так, документ дозволяє ставити на облік транспортні засоби з електронними паспортами, які будуть містити інформацію про власника, технічному огляді та обслуговуванні транспорту, ремонтних роботах, пробіг, про накладання або зняття обтяжень, про страхування і страхових випадках, повідомляє «Коммерсантъ».

Також в електронний ПТС включать відомості про ДТП. Паспорти будуть видавати при здійсненні угод купівлі-продажу або на вимогу самих громадян. Автокомпанії поки не зобов’язані оформляти електронні паспорти на нові машини, але з 1 листопада 2019 року це стане обов’язком. На даний момент ЭПТС в РФ отримали вже 14 автомобілів.

Документ спрощує процедуру узгодження при заміні двигуна на ідентичний. Тепер водій може встановити на автомобіль новий мотор і їздити без будь-яких додаткових дій. Інспектор ДПС тепер на дорозі не будуть нічого не звіряти, оскільки номер мотора не відноситься до реєстраційних даних — він вказується тільки в ПТС, його водій возити з собою не зобов’язаний. Таким чином, для заміни мотора водієві більше не потрібно відвідувати ГИБДД.

Зареєструвати машину тепер можна не тільки за паспортом, але і по тимчасовому посвідченню особи, яке видається взамін загубленого паспорта. Також МВС вирішило продовжити до року термін зберігання в підрозділі реєстраційного знака з проданої машини.

Источник:www.avtorinok.ru

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *