Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

У Росії впав ще один міст (на цей раз все серйозно)

Share

Чергове обвалення мосту сталося в Примор’ї на трасі Владивосток — Арсеньєв в районі села Осиновка

За попередніми даними, міст обвалився під час проїзду по ньому великовантажного автомобіля. На фотографіях з місця інциденту видно, що крім вантажівки в момент обвалення на мосту також була легковик. У результаті її затисло між частиною падінням бетонної конструкції і кузовом большегруза. Повідомляється, що в результаті події одна людина загинула.

«За попередніми даними, одна людина загинула. На місці події триває розбір конструкцій мосту і покручених машин», — наводить «Інтерфакс» слова старшого помічника керівника Слідчого управління СКР по регіону Аврори Римської.

Нагадаємо, що на початку жовтня в Росії звалилися відразу два мости: в місті Свободний Амурської області та Мордовії. У кожному з інцидентів також виявилася задіяна вантажна машина. Так, у Вільному за кілька секунд до того, як міст впав на залізничні колії Транссибірської магістралі, по ньому їхала вантажна машина. Аналогічним чином склалася ситуація в Мордовії, де обвалення 15-метрового мосту сталося, за попередньою версією, в результаті проїзду вантажного автомобіля, вага вантажу якого перевищував допустиму норму. У цих двох інцидентів ніхто не постраждав, легкових автомобілів, у момент обвалу на мостах не було.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *