Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

У Росії з’являться СТС нового покоління

Share

Найближчим часом у Росії може змінитися пакет водійський документів, повідомляє «Коммерсант», у розпорядженні якого з’явився відповідний документ МВС. Так, зміниться зовнішній вигляд свідоцтва про реєстрацію (СТС). Дані про VIN-номер, потужності, кольорі кузова тепер будуть зазначатися на зворотному боці документа.

Очікується, що водіям почнуть видавати пластикове СТС нового покоління з закругленими кінцями і зменшене в розмірах. Поряд з ним залишиться і «звичайне» свідоцтво на паперовій основі.

Також у Росії вже почався перехід на електронні ПТС, які будуть містити інформацію про власника, технічному огляді та обслуговуванні транспорту, ремонтних роботах, пробіг, про накладання або зняття обтяжень, про страхування і страхових випадках. Також в електронний ПТС включать відомості про ДТП.

Раніше повідомлялося, що в Росії незабаром можуть почати видавати електронні водійські права. За словами першого заступника начальника ГИБДД Росії Володимира Швецова, водійське посвідчення буде знаходитися в спеціальному мобільному додатку на смартфоні водія. Також очікується поява електронних СТС і страховки.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *