Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

У США назвали найбезпечніший автомобіль

Share

Національне управління безпекою руху на дорогах (NHTSA) визнало Tesla Model 3 самим безпечним автомобілем, що продається в США

До такого висновку NHTSA прийшов за підсумками серії краш-тестів, в ході яких автомобіль піддавався фронтальному і бічному ударами, перевороту, а також имитировалась зіткнення зі стовпом. Відзначається, що за кожне випробування Tesla Model 3 була привласнена найвища оцінка — 5 балів.

Крім того, в Управлінні зазначили, що Model 3 має повний набір електронних систем безпеки, в тому числі систему попередження про зіткнення, автоматичного аварійного гальмування, а також систему попередження про виїзд із смуги, хоча жодна з них не була протестована під час краш-тесту.

Зазначимо, що до цього, за версією NHTSA, найбезпечнішими автомобілями були також моделі Tesla — Model S і Model X. Тепер вони займають друге і третє місце відповідно.

Нагадаємо, що, згідно з правилами NHTSA, при фронтальному ударі використовується недеформируемое перешкоду зі 100-процентним перекриттям, а швидкість становить 35 миль/год (56,3 км/год). Бічний краш-тест — це імітація удару автомобіля лівим бортом на швидкості 38,5 миль/год (62 км/год), при цьому на водійському місці сидить «манекен-чоловік», а ззаду — «манекен-жінка».
Источник:auto.mail.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *