Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

У США розгадують таємницю припаркованих по всій країні нових авто

Share

Група детективів-аматорів, які називають себе «Shorty Air Force», виявила сотні нових електрокарів Tesla, таємничо припаркованих відразу в кількох штатах США

Своє відкриття анонімні розслідувачі зробили завдяки відеозйомці з повітря. На їхню думку, отримані кадри свідчать про те, що Tesla лукавить, наводячи дані про продаж і постачання своїх автомобілів. У «Shorty Air Force» стверджують, що їм вдалося знайти кілька сотень автомобілів Tesla, які просто припадають пилом на парковках.

У самій Tesla підтвердили, що це дійсно їх машини, але спростували, що вони нікому не потрібні. За словами представника компанії, таку кількість автомобілів накопичилося на території транзитних вузлів із-за браку автовозів. При цьому в Асоціації автоперевізників Америки про подібні труднощі нічого не знають. Там запевняють, що в країні достатньо компаній-перевізників і ніхто з інших автовиробників на дефіцит автовозів до цього не скаржився.

На думку експертів, опитаних виданням The New York Times, не виключено, що Tesla випустила набагато більше задньопривідних автомобілів Model 3, чим може продати. На це побічно вказує той факт, що компанія обіцяє доставити таку модель протягом чотирьох тижнів, в той час як повнопривідний варіант доведеться чекати до 12 місяців. Також не виключено, що на майданчиках скупчилися автомобілі, які потребують ремонту. Зокрема, раніше повідомлялося, що із-за поспіху виробництва у Tesla різко зросло число бракованих авто.

Нагадаємо, що Tesla відчуває фінансові труднощі і намагається наростити виробництво автомобілів. Для цього на території заводу встановили спеціальний намет, під яким йде збірка авто. Крім того, повідомлялося, що виробник відмовився від випробувань на гальмівному стенді, а на завод запросили співробітників з інших підрозділів. Очікується, що найближчим часом Tesla розкриє фінансову звітність та інформацію про продажі за третій квартал, яка і внесе ясність.


Источник:auto.mail.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *