Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

У США в грудні запустять новий вид транспорту

Share

Бізнесмен Ілон Маск, раніше відсторонений від управління Tesla, оголосив, що перший тунель для швидкісного переміщення під землею майже готовий і скоро його відкриють

Як випливає з повідомлення Маска, яку він розмістив у своєму Twitter, запуск нової швидкісної підземної лінії під Лос-Анджелесом відбудеться 10 грудня. У цей день відбудеться урочиста церемонія відкриття, а на наступний день всі бажаючі зможуть безкоштовно покататися по швидкісному тунелю.

При цьому Маск не уточнив, чи йдеться про пасажирських перевезеннях проекту Hyperloop або ж про швидкісному переміщення автомобілів. Нагадаємо, Hyperloop — це проект вакуумного поїзда, що переміщається всередині повністю закритою труби. За концепцією поїзда розміщуються в спеціальних трубах з низьким тиском. Самі потяги повинні переміщатися в просторі за допомогою принципу магнітної подушки, завдяки чому, максимальна швидкість може скласти до 250 миль на годину (402 км/год).

Інший проект Маска розвиває швидкісні технології для пересування під землею автомобілів. За задумом, перевозити машини під землею зі швидкістю під 200 км/год стануть спеціальні платформи (на електротязі). Спускатися під землю автомобілі будуть на спеціальних платформах. Мережа подібних тунелів, вважають автори проекту, може позбавити міста від пробок.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *