Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

УАЗ буде змушений припинити випуск моделі-легенди (чи ні?)

Share

Сертифікаційні документи на модель 3151 припиняють свою дію 31 грудня 2018 року

Теоретично Ульяновський автозавод може продовжити Схвалення типу транспортного засобу, однак, за інформацією @Авто, такі роботи зараз не ведуться. При цьому офіційні представники марки УАЗ від коментарів на момент публікації утрималися.

Якщо УАЗ прийме рішення припинити випуск, це буде цілком логічним рішенням. За підсумками минулого року завод продав 14 364 «Патріотів» і 3 576 «Пікапів», тоді як «Хантер» розійшовся тиражем лише 1 884.

Редакція @Авто обдзвонила декількох дилерів російської марки. За їх словами, «Хантер» за штучного попиту протягом останніх місяців не завозиться на дилерські майданчика, однак, якщо покупцю потрібна саме така машина, її можна замовити.

Про те, що заслужена модель може зникнути з виробничої програми Ульяновського автозаводу, дилери бренду нічого не знають. Однак не бачать нічого страшного, якщо таке станеться — у лінійці «Патріота» є базова версія за 746 500 рублів.

Додамо, що вартість УАЗ «Хантер» варіюється від 654 900 до 739 900 рублів. Тобто базовий «Патріот» — без подушки безпеки пасажира з механічним приводом роздавальної коробки — для багатьох дійсно виглядає більш логічним придбанням.

P. S. Як повідомила прес-служба марки УАЗ, «Хантер» буде проводитися і надалі, а питання сертифікації будуть вирішені до кінця дії ОТТС.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *