Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Ural Air: спецверсія мотоцикла з дроном в колясці

Share

Компанія Ural представила новий мотоцикл з коляскою, що отримав назву Air Limited Edition. Особливістю апарату стало наявність спеціального апарата з камерою для зйомок своїх «подорожей по бездоріжжю».

Надрукований на 3D-принтері відсік для перевезення коптера від компанії StrataSys знаходиться в передній частині коляски. Поруч також встановлено кріплення для контролера фірми Ram Mounts. Список оснащення мотоцикла включив USB-порт для підзарядки пристрою, вітрової конус для визначення сили та напрямку вітру при запуску апарата, а також телескопічний штатив для селфи.

Ще в набір оснащення увійшли додаткові світлодіодні протитуманні фари, запасне колесо, каністра, комплект інструментів і лопатка.

Технічна складова мотоцикла Ural змін не зазнала. Апарат з коляскою комплектується 749-кубовим двоциліндровим двигуном, що розвиває 41 л. с. і 52 Нм крутного моменту. Мотор працює з 5-ступінчастою коробкою передач (4 передні і 1 задня).

Всього буде випущено 40 примірників обмеженої серії Air, і всі вони будуть реалізовані в США і Канаді. У США (основний ринок для мотоциклів Ural) новинка буде коштувати 17 тис. 999 доларів.

А саме незвичайне застосування мотоцикла Урал, мабуть, знайшла фірмочка See See Motorcycles з Портленда, штат Орегон. Малий бізнес американця Тора Дрейка поєднує кастомайзинговую майстерню з баром і магазином мотоатрибутов. Новий проект вкладає новий зміст у поняття «кафе-рейсер»: мотоцикл Урал сТ з коляскою обладнали професійною кавомашиною La Marzocco, ємністю 100 літрів питної води, раковиною і великою парасолькою. Ціна переробки не повідомляється, проте тільки одна кавова машина коштує дорожче самого мотоцикла. Передбачається, що пересувна кав’ярня буде обслуговувати масові заходи — від демократичних змагань з мотокросу до великосвітських поло-матчів.

Дивитися відео

Ural Air: спецверсия мотоцикла с дроном в коляске
Ural Air: спецверсия мотоцикла с дроном в коляске
Ural Air: спецверсия мотоцикла с дроном в коляске
Ural Air: спецверсия мотоцикла с дроном в коляске
Ural Air: спецверсия мотоцикла с дроном в коляске

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *