Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Вантажівкам дозволили їздити взимку на літній гумі

Share

У Росії вступив в силу новий технічний регламент про безпеку транспортних засобів. З 11 листопада вантажівки і автобуси можуть їздити на літній гумі круглий рік. Відповідні рішення було затверджено Радою євразійської комісії, повідомляє «Коммерсантъ». При цьому, країни—члени митного союзу тепер можуть національним законодавством встановити вимогу для водіїв вантажівок возити ланцюга.

У свою чергу, для власників легкових автомобілів залишається вимога використовувати зимову гуму на відповідний період. Однак оштрафувати за порушення ГИБДД не може: Держдума за довгі роки так і не ввела штрафи за це порушення.

Також зберігся штраф в 500 руб за залишкову глибину протектора зимових шин менше 4 мм, за встановлення на одну вісь шин різних розмірів, моделей з різними малюнками протектора, а також шипованих і нешипованих шин.

Раніше стало відомо, що В Росії водіїв можуть звільнити від обов’язку приклеювати на заднє скло спеціальний знак при використанні зимової шипованої гуми. З такою ініціативою виступило МВС РФ. На даний момент через відсутність знака передбачено попередження або штраф у розмірі 500 рублів.

У відомстві пояснили, що це вимога втратило актуальність. У МВС вважають, що динамічні характеристики руху автомобіля зараз значною мірою залежать від інших факторів: його конструкції, ступеня завантаженості або наявності сучасних гальмівних систем. Крім цього, цей знак часто обмежує огляд з місця водія.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *