Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Влада просить не допомагати будувати нові автозаводи в Росії

Share

Найбільші автовиробники вказують, що існуючі виробничі потужності завантажені менш ніж на половину

Кілька автовиробників направили в Мінпромторг лист, в якому попросили владу не допускати нових виробників до системи специнвестконтрактов, яку запроваджує уряд, пише газета «Ведомости». Під зверненням до міністра промисловості і торгівлі Олександру Морозову підписалися представники Автовазу, КАМАЗа, Газу, «Соллерса», Renault, Nissan, Mitsubishi і Daimler.

Свою позицію автовиробники пояснюють тим, що працюють зараз підприємства не завантажені, цитує видання РБК. Співрозмовники газети вказали, що правильно зараз буде сконцентруватися на подальшої локалізації продуктів і підвищення завантаження наявних потужностей мінімум до 80% з нинішнього середнього рівня у 44%.

Ще один автовиробник думає про випуск двигунів у Росії

Автоконцерни також пропонують зберегти їм можливість укладати консорціуми, що повинно допомогти окупити інвестиції в організацію виробництва нових ключових вузлів за рахунок розподілу інвестицій між учасниками консорціуму.

Газета нагадує, що в найближчий рік закінчується дія більшості угод про промсборке. Їх компанії підписували з Мінекономрозвитку при будівництві автозаводів починаючи з 2005 року. Влади давали пільги по сплаті митних зборів на імпортні комплектуючі для авто, натомість концерни зобов’язалися виконувати в Росії, крім складання самого автомобіля, і інші великі операції — наприклад, зварювання і фарбування кузова, а також поступово збільшувати локалізацію виробництва.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *