Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Влада розповіли, скільки коштуватиме бензин після Нового року

Share

За підсумками недавнього наради уряду і нафтовиків, яке провів віце-прем’єр Дмитро Козак, влада опублікувала список доручень

Протягом найближчих п’яти місяців — з листопада по березень — нафтові компанії зобов’язані будуть забезпечити реалізацію нафтопродуктів, у тому числі на біржі, в обсягах, що перевищують мінімум на 3 відсотки показники аналогічного періоду 2017 року.

При цьому Мінфіну, Міненерговугілля, Мінекономрозвитку, ФАС і Мінтрансу до 1 березня 2019 року доведеться запропонувати механізм плаваючих ставок акцизів на автомобільне паливо, які мали б зворотну залежність від зміни котирувань.

Всі ці заходи необхідні «для забезпечення стабільності цін на довгострокову перспективу».

Як відзначає «Російська газета», в січні 2019 року бензин повинен подорожчати максимум на 1,7% (з урахуванням збільшення ПДВ), а з лютого 2019 року залишатися на рівні середньорічного рівня інфляції, передбаченого прогнозом соціально-економічного розвитку.

P. S. Зазвичай люди звинувачують у підвищенні цін на бензин виключно жадібних нафтовиків. Але Центр досліджень проблем реальної економіки при Російському економічному університеті імені Р. В. Плеханова показав, чого ж насправді складається ціна на бензин.

Структура вартості одного літра бензину

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *