Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Водіїв просять пересісти на метро з-за пробок у Москві

Share

У Москві протягом дня очікується серйозне ускладнення огрядного бачення, повідомляє агентство «Москва» з посиланням на прес-службу ЦКУ «Центр організації дорожнього руху». У ситуації, що склалася в установі попросили водіїв пересісти на метро, а вечірні поїздки зрушити на більш пізній час — після 20:00».

В ЦОДР пояснили, що в минулому місяці кількість автомобілів, в тому числі і з інших регіонів, сильно збільшилася. Крім того, зараз погода нестійка. Деякі автомобілісти вже адаптувалися до зимового періоду, інші ще ні.

«Сьогодні протягом дня рух у Москві буде ускладнено. Вдень очікуються труднощі в центральній частині міста — Бульварне і Садове кільця, Кремлівська набережна, вул. Мохова. Ближче до вечора будуть завантажені вилітні магістралі в напрямку область, особливо Ленінський проспект, вул. Профспілкова, Можайське шосе, а також ТТК і МКАД», — йдеться в повідомленні.

Раніше прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв поскаржився на автомобільні пробки в Москві. За його словами, столиця стає містом з одним з найбільш напружених трафіків.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *