Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Volkswagen зважився на додаткові інвестиції в Росії

Share

Представництво німецької марки — ТОВ «Фольксваген Груп Рус» — подало заявку в Мінпромторг на укладення специнвестконтракта (СПІК)

Офіційно подробиці нової заявки, яка, за інформацією газети «Комерсант» вже знаходиться на розгляді, не розкриваються. Відомо, що мова йде про проект на базі майданчика в Калузькій області. Разом з тим, джерела видання не виключають, що окрема заявка Volkswagen на СПІК стосується роботи з групою ГАЗ. Вони вважають, що в рамках контракту мова може йти про збільшення потужностей заводу двигунів з перспективою їх встановлення у тому числі на LCV «Газель».

Нагадаємо, що в 2018 році в автоконцернів починають спливати угоди про промсборке, які дозволяли при локалізації виробництва в Росії ввозити автокомпоненти за зниженими митами. Концепція СПИКов від Мінпромторгу фіксує існували пільги (щодо мит, податків на прибуток, майно і т. д.) на десять років, концерни зобов’язані інвестувати у виробництво, використовувати російські компоненти, частина продукції експортувати і т. д.

У жовтні глава Volkswagen Group Rus Маркус Озегович говорив, що автоконцерн готовий інвестувати в розвиток присутності в РФ, але пріоритетом має залишатися економічна ефективність вкладень. Серед можливих проектів він називав подвоєння потужностей заводу двигунів компанії в Калузі, потужність якого становить 150 тис. штук в рік.

Відзначимо, що в 2017 році VW і група ” ГАЗ ” підписали угоду, яка, зокрема, стосувалася поставок двигунів німецького концерну для легких комерційних автомобілів (LCV) марки ГАЗ. Передбачалося, що в рамках нового етапу співробітництва Група ГАЗ буде оснащувати свої автомобілі двигунами Volkswagen TDI 2.0. Цей мотор «відповідає всім регулюючим вимогам та екологічним стандартам» і буде встановлюватися на автомобілі сімейства «Газель-Next».

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *