Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: ,

Як зміниться ціна ОСАЦВ: є наочний приклад

Share

За даними заступника голови ЦБ Володимира Чистюхина, зростання середньої вартості поліса ОСАЦВ не повинен перевищити 1,5%

Нагадаємо, що раніше передбачалося, що тарифи коридору базових ставок будуть розширені на 20%. Таким чином, максимальна ставка зросте з 4118 рублів до 4942 рублів, а мінімальна буде знижена з 3432 до 2746 рублів. Зміна повинно було вступити в силу ще в кінці серпня, проте це рішення відклали для більш точних розрахунків.

Пізніше стало відомо, що Мінфін визначив порядок розрахунку ціни поліса ОСЦПВ, який передбачає підвищення тарифів в найближчі два роки. Очікується, що з 1 вересня 2019 року по 1 вересня 2020 року встановлюється вартість поліса ОСАЦВ на 30% нижче або вище базових тарифів ЦБ, а з 1 вересня 2020 року — на 40% нижче або вище.

За словами Чистюхина, в цілому ціна ОСАЦВ стане більш індивідуальною: для ряду водіїв поліс подешевшає, а для інших — подорожчає. І ось як це буде виглядати на практиці (приклад від ЦП):

На сьогоднішній день не дуже акуратний 20-річний житель Краснодарського краю, який не має стажу водіння і керуючий зовсім не дешевою машиною Volkswagen Touareg, у якій потужність дорівнює 249 к. с., мав би платити в середньому 26 750 руб. справедливого тарифу. Сьогоднішні правила йому дозволяють встановити ціну не більше 14 200 руб. В той же час акуратний водій, добропорядний, з міста Пермі, без ДТП, 49 років, на Lada Granta 87 к. с., мав би платити 3 242 руб., а у нього мінімальна можлива межа, встановлена для такого страхувальника, сьогодні дорівнює 5 919 руб. Володимир Чистюхин
заступник голови ЦБ

За його даними, 80% водіїв в Росії безаварійні, що залишилися 20% потрапляють в аварії один або більше разів.

Зазначимо, що Мінфін також запропонував нові коефіцієнти. Наприклад, на вартість поліса буде впливати частота порушення правил, різкість гальмування і перестроювання, частота і тривалість використання машини і т. п. Фіксувати манеру їзди передбачається з допомогою телематичних пристроїв.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *