Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

З вини вантажівки в Росії впав ще один міст

Share

У Владивостоці вантажівки з відкритим кузовом зніс опору пішохідного моста, з-за чого вся конструкція впала на дорогу

Інцидент стався рано вранці на об’їзній трасі Седанка-Патрокл в районі повороту на бухту Тиха, повідомляє МНС. За попередньою версією, у самоскида сталося мимовільне підняття кузова, у результаті чого він зніс пішохідний віадук. У підсумку металева конструкція довжиною близько 40 м звалилася, перекривши дві смуги дороги. Жертв та постраждалих немає.

Схожа аварія сталася влітку на Ярославському шосе в районі підмосковного міста Пушкіно. Тоді вантажний автомобіль врізався в опорну балку моста, з-за чого вся конструкція звалилася на шосе, перекривши дорогу.

Нагадаємо, що 9 жовтня звалилися відразу два мости: в місті Свободний Амурської області та Мордовії. Цікаво, в кожному з інцидентів виявилася задіяна вантажна машина. Так, у Вільному за кілька секунд до того, як міст впав на залізничні колії Транссибірської магістралі, по ньому їхала вантажна машина. Аналогічним чином склалася ситуація в Мордовії, де обвалення 15-метрового мосту сталося, за попередньою версією, в результаті проїзду вантажного автомобіля, вага вантажу якого перевищував допустиму норму.

Аварії мостів: найвідоміші випадки

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *