Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

За МКАД розширили зону платних парковок

Share

Сьогодні, 23 жовтня, набув чинності наказ департаменту транспорту Москви, згідно з якою платні парковки з’явилися за межами МКАД. Плату за стоянку автомобіля стали стягувати в Новокосіно, повідомляє «Коммерсантъ».

Платні парковки за межами МКАД були і раніше — в Солнцево і Ново-Передєлкіно, однак там вони в основному зосереджені поблизу залізничних платформ. Що стосується Новокосіно, то там муніципальні стоянки обладнали на 10 вулицях, включаючи Городецьку, Новокосинскую, Салтыковскую вулиці, Ніколо-Архангельський, Суздальський проїзди, Носовихинское шосе, а також на вулицях Галини Вишневської та Миколи Старостіна.

Вартість 1 години парковки становить 40 руб., а резидентне угоду на право цілодобової безкоштовної стоянки терміном на 1 рік можна оформити за 3 тисячі крб.

За даними «Комерсанта», ініціатива влади щодо введення платних парковок в Новокосіно викликали протести місцевих жителів. При цьому в столичному департаменті транспорту стверджують про проведення голосування, за підсумками якого більшість респондентів висловилися за обладнання платних паркінгів у районі.

Раніше повідомлялося, що жителі московських районів, що знаходяться в зоні дії платних стоянок, зможуть взяти участь у розробці адрес для облаштування резидентних парковок. На таких стоянках свої машини можуть залишати тільки місцеві жителі, щоб не стикатися з проблемою пошуку вільних місць.

Гроші за стоянку в центрі Москви почали брати з листопада 2012 року, коли парковка стала платною на вулицях Петрівка і Каретний ряд. Влітку 2013 року плату за стоянку автомобіля стали стягувати на вулицях в межах Бульварного кільця, а до грудня того ж року зона платного паркування розширилася до Садового кільця. У 2014-му такі стоянки з’явилися на 405 вулицях в межах Третього транспортного кільця (ТТК).

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *