Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

За недолив бензину на АЗС почнуть штрафувати з 2019 року

Share

У Росії з 2019 року введуть оборотні штрафи за недолив бензину на автозаправних станціях (АЗС). Відповідний законопроект схвалила Держкомісія з протидії незаконному обігу промислової продукції, повідомляє ТАСС з посиланням на главу Мінпромторгу Дениса Мантурова.

«Законопроект нами схвалений і найближчим часом буде узгоджено з відомствами і за рішенням Держкомісії внесений в уряд для схвалення та подальшого внесення до Держдуми. З урахуванням практики, буде потрібно час для перехідного періоду, думаю, що з січня 2019 року буде введений чи можливо — з середини наступного року», — пояснив чиновник.

До цього Манторов розповів, що порушників будуть карати оборотними штрафами в розмірі від 1% виручки за минулий рік, але не менше 500 тис. руб. За повторне порушення штраф може скласти вже 3%, але не менш 2 млн руб.

Раніше стало відомо, що приблизно 76% автозаправних станцій в Росії регулярно недоливають пальне при заправці автомобілів. До такого висновку прийшли представники Федерації автовласників Росії (ФАР), перевіривши заправки в 13 регіонах країни. Дослідження було проведено у зв’язку з постійними скаргами автомобілістів на недолив пального. Перевірка проводилася за допомогою спеціально обладнаного автомобіля, а потім перевірялося кількість купленого палива.

Всього було проінспектовано 34 АЗС в 13 суб’єктах Росії. Всього було перевірено 5 вертикально інтегрованих нафтових компаній (ВІНК), 21 федеральна і регіональна мережа, а також 8 мелкосетевых і приватних заправок. За недолив приймалося розбіжність більш ніж в 1% між оплаченим та фактично отриманою кількістю палива.

Недолив у ВІНК був виявлений у 20% випадків (середній показник — 1,63%), а серед федеральних і регіональних мереж — у 81% випадків (середній недолив склав 4,97%, а максимальний — 19,03%). Що гойдається мелкосетевых і приватних АЗС, то недолив виявили в 100% випадків із середнім показником 5,66%.

Источник:www.avtorinok.ru

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *