Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Заморожування цін на бензин: підписано фінальне рішення

Share

Прем’єр Дмитро Медведєв підписав постанову про обов’язки Міненерго і ФАС укласти з нафтовими компаніями угоди про заходи щодо стабілізації цін на паливо

Таким чином документ закріплює домовленості між владою і нафтовими компаніями про заморожування цін на бензин. Нагадаємо, що 31 жовтня уряд Росії домовилося з нафтовими компаніями про стягнення цін на паливо на рівні травневих до кінця 2018 року. Принципова згода з таким рішенням висловили представники «Роснефти», Лукойлу, «Сургутнафтогазу», «Газпрому», «Газпром нафти», «Татнафти», «Роснафти», ННК, Іркутської нафтової компанії і «Нового потоку».

Передбачається, що нафтокомпанії і незалежні НПЗ будуть поставляти на ринок паливо за оптовими цінами, заморожених на рівні червня 2018 року, обсяги на 3% більше рівня 2017 року. З 2019 року як оптові, так і роздрібні ціни можуть рости, але тільки на рівень інфляції.

Якщо угоди з нафтовими компаніями з цінами на бензин діяти не будуть, то влада буде змушена підписати документ щодо експортних мит на нафтопродукти, нагадав прем’єр Медведєв, передає «Інтерфакс».

Якщо я побачу, що все-таки ці угоди не діють або у всякому разі розмиваються, неважливо, яка компанія це буде робити, в кінцевому рахунку це все одно буде видно за цінами, які будуть складатися у продавців, покупців, а найголовніше на бензоколонках. Тому що в кінцевому рахунку саме ця ціна хвилює споживачів. Тоді доведеться прийняти рішення саме про те, про що я сказав: підписати постанову про введення загороджувальних експортних мит. Але сподіваюся, що до цього не дойдетДмитрий Медведєв
прем’єр-міністр

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *