Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Злісні порушники ПДР більше не зможуть навчати водінню

Share

Набрав чинності наказ Мінпраці №603н, затвердив новий професійний стандарт — «майстер виробничого навчання водінню транспортних засобів»

До теперішнього часу для інструкторів з водіння не були прописані регламентовані вимоги. В ПДР сказано, що наставник повинен мати права тієї ж категорії, в рамках якої проводить навчання, а також «документ на право навчання водінню» — автошколи вимагали пройти додаткове професійне навчання (такі курси нерідко організовують самі автошколи).

Відтепер автошколи можуть наймати лише фахівців, які відповідають профстандарту. У інструктора повинно бути як мінімум середню професійну освіту, при цьому він повинен знати пристрій і конструктивні особливості експлуатованих автомобілів», «принципи роботи типових електричних пристроїв автомобіля» і «вікові особливості учнів».

Водійський стаж інструктора повинен становити не менше трьох років, протягом останніх п’яти років за ним не може бути випадків позбавлення прав.

Як повідомляє «Комерсант», автошколи на відповідність стандарту перевірять регіональні структури Рособрнадзора. У прес-службі відомства пояснили: наявність середнього професійного (або вищої) освіти і відповідність педагога стандартам, встановленим законом, і так проходить перевірку. Паралельно будуть вести контроль і підрозділи ГИБДД.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *