Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Змінилися правила повернення водійських прав

Share

В Росії з 20 жовтня змінилися правила повернення водійського посвідчення для тих автомобілістів, яких раніше позбавили права керування транспортними засобами. Тепер позбавлені прав порушники зможуть повернути їх лише після оплати всіх штрафів, при цьому обов’язок заново пройти перевірку знань ПДР збереглася.

Водіям, які попалися на нетверезому водінні і яких суд відсторонив від керування автомобілем на підставі ч. 1 ст. 12.8 КоАП, або які відмовилися від проходження медобстеження (ч. 1 ст. 12.26 КоАП), або вжили алкогольні напої, наркотичні або психотропні речовини відразу після ДТП, до яких вони причетні (ч. 3. ст. 12.27 КоАП), доведеться перед походом в ГИБДД отримати медичну довідку. Таку ж процедуру, наприклад, проходять усі громадяни, які планують отримувати права.

«Прийнята постанова уряду спрямована на усунення правових прогалин», — пояснили у відомстві.

При цьому, зміни торкнулися тих, хто був засуджений за КК РФ. Так, водії, які порушили правила дорожнього руху в нетверезому стані, що призвело до тяжких травм або жертвам (п. 2, 4 і 6 ст. 264 КК), можуть не надавати медичну довідку для відновлення прав. Також їм не треба підтверджувати оплату боргів по штрафах.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *