Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Звірячі пробки: як тварини створюють проблеми водіям

Share

Затор на дорозі — справа, здавалося б, звичне. Але іноді те, що відбувається на проїжджій частині стає справжнім сюрпризом для автовласників

Днями по мережі і ефірах центральних російських каналів гуляло відео зі звичайною свинею. Правда, в незвичній ситуації: свинка вийшла на одну з ярославських вулиць і навіть зібрала автомобільну пробку. Видовище разлегшейся в громадських місцях свині, привільно похрюкивающей в грязі повітових вулиць, частенько описувалося російськими класиками. Але те ХІХ століття — а в двадцять першому, на асфальті шестисоттысячного міста це і справді викликає ажіотаж.

Інколи звір, змушує автомобілістів пригальмувати, більш серйозний. У східній частині Казахстану на трасу вийшла рись. Можливо, вона підійшла так близько до дороги в гонитві за дичиною. Не робіть, як водій на цьому відео, і не намагайтеся покликати тварину до себе!

Всі знають: часто виникає пробка з-за баранів на дорозі. Але іноді це навіть не барани, а цілі бізони. Наприклад, таке відео зняв один з водіїв в Єллоустонському парку.

Буває причина пробки настільки мила, що і злитися якось не виходить. Морський лев в Сан-Дієго втомився і приліг відпочити на трасі. Щоб розблокувати вулицю, звіра акуратно підібрали двома гігантськими сачками і забрали в зооцентр. Ветеринари кажуть, що він здоровий, задоволений життям і готовий повернутися в рідну стихію.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *