Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

809,5 км/год: новий рекорд швидкості для автомобілів

Share

Новий рекорд швидкості був поставлений на соляному озері у Бонневилле. У фіналі змагань World Speed транспортний засіб під назвою Turbinator II розігналося до 809,5 км/ч. Керував машиною Дейв Спенглер з команди Vesco. На жаль, результати заїзду не потрапили в Книгу рекордів.

Turbinator II — це повнопривідний автомобіль, оснащений газотурбінним двигуном Lycoming T55-L-712 потужністю понад 5000 л. с. Довжина автомобіля складає 10,97 м, а його колісна база досягає 6,4 м. При цьому важить авто всього 2245 кг. Дистанції в одну милю (1,61 км) Turbinator II долає за 8 секунд. Відстань до 7,8 милі (12,55 км) автомобіль проїхав за 2 хвилини і 19 секунд. Для гальмування болід, немов літаків палубної авіації, використовують парашути. Єдиним способом розігнатися швидше залишається реактивний двигун, але тоді апарат не зможе вважатися автомобілем.

До описуваного заїзду Turbinator II був володарем рекорду швидкості, рівного 791,8 км/ч. На жаль, новий рекорд не вийшло зафіксувати за всіма правилами, які передбачають повторний заїзд у зворотному напрямку. Цьому завадив почався дощ, тому команда Vesco змогла зробити лише один заїзд.

Фото, відео: YouTube

Ви вже бачили наші найпопулярніші нові відео? Вони — тут.
А тут — наші найпопулярніші нові фотогалереї.

Підпишіться на автоновости на нашому каналі в Яндекс Дзен

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *