Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Анонсований список учасників чемпіонату Формули 3

Share

У наступному сезоні завершиться перетворення молодших серій, створених колись при безпосередній участі Берні Екклстоуна. Серія GP2 вже в цьому сезоні носить назву Формула 2. У наступному році на місце GP3 прийде Формула 3. Причому на цей раз нас чекає не просте перейменування одного чемпіонату в інший, а злиття двох провідних молодіжних серій – GP3 і європейського чемпіонату Формули 3.

Зараз в GP3 виступають всього шість команд – з-за цього організаторам навіть довелося дозволити їм виставляти на старт по чотири машини. У наступному сезоні команд буде десять, і кожна з них отримає право використовувати три машини. Таким чином, очікується, що стартовий лист досягне 30 учасників.

З десяти команд сім зараз виступають у Формулі 2: ART Grand Prix, Campos Racing, Carlin, Charouz Racing System, MP Motorsport, Prema Racing і Trident. Збереже своє місце і команда Jenzer, виступаюча в GP3. Ще одна команда прийде з європейської Формули 3 – це Hitech GP. Нарешті, десятий учасник – команда HWA Racelab, переходить з DTM, фактично представляє собою команду Mercedes.

У чемпіонаті будуть використовуватися нові машини. Їх планується офіційно представити на трасі Яс-Маріна під час фінального етапу сезону. Виробник поки не оголошено, але очікується, що Dallara просто відновить ті шасі, що використовувалися в GP3 з 2016 року. При цьому двигун і коробка передач залишаться колишніми, виробництва Mecachrome – причому потужність мотора буде примусово трохи знижена.

Бруно Мішель, керівник серії: «Я радий підтвердити наш стартовий лист сезону Формули 3 2019 року і хочу привітати всі десять команд нового чемпіонату. Ця серія стане продуктом злиття європейського чемпіонату Формули 3 і GP3 і буде природною частиною піраміди одномісних серій, що приводить до Формули 2, а потім у Формулу 1. Всі гонки проходитимуть в рамках уїк-ендів Формули 1.

Ми отримали багато запитів від дуже сильних команд, які хотіли приєднатися до нашого чемпіонату. Було дуже складно звести їх список до десяти, але ми вважаємо, що обрали найкращих кандидатів. Буде дуже цікаво подивитися, як вони будуть боротися за перемоги і титул в наступному році».

Команда Країна
ART Grand Prix Франція
Campos Racing Іспанія
Carlin Великобританія
Charouz Racing System Чехія
Hitech Grand Prix Великобританія
HWA RACELAB Німеччина
Jenzer Motorsport Швейцарія
MP Motorsport Нідерланди
Prema Racing Італія
Trident Італія
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *