Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Ф2: Элбон виграв суботню гонку в Сочі

Share

Пілот DAMS Олександр Элбон здобув перемогу в суботній гонці Формули 2 в Сочі. Другим фінішував його напарник Ніколас Латифи, третім – гонщик Prema Нік де Вріз. Лідер чемпіонату, Джордж Расселл з ART, на подіум не піднявся, але завдяки четвертого місця збільшив свій відрив у чемпіонаті.

Шон Гелаэль не зміг вирушити на прогрівочне коло і зійшов. На старті де Вріз утримав лідерство, Расселл вийшов на друге місце, а Ландо Норріс втратив кілька позицій. Лука Гиотто і Тадасуке Макино після контакту зачепили ще й стіну, італієць відправився в бокси і зійшов, а японець продовжив гонку, втративши цілий ряд позицій.

Безумовно, головним героєм гонки став пілот Russian Time Артем Маркелов. Він блискуче стартував, і вже до кінця першого кола з 19-го місця піднявся на 13-е. На наступному колі Артем обігнав ще двох суперників, потім ще двох. Чисті та красиві обгони Маркелов проводив буквально на кожному колі.

До п’ятого кола Маркелов був вже п’ятим, на шостому вийшов на третє місце. На наступному колі майже всі пілоти, які стартували на SuperSoft, відправилися в бокси, і Маркелов виявився другим, впритул за Фуоко. На те, щоб випередити італійця, Артему знадобився всього одне коло, після чого росіянин буквально втік від переслідувачів.

Тим часом на піт-стопі Норріса розгорнулася справжня драма – спочатку Ландо помилився, заїхавши в розташування іншої команди, потім занадто рано рушив з місця, коли механік не встиг закріпити переднє праве колесо. Воно тут же зійшло з маточини, Норріс зупинився, його відкотили тому, але нічого виправити вже не можна було, і Ландо зійшов, фактично розпрощавшись з шансами на титул.

Маркелов демонстрував чудовий темп, за 10 кіл відірвавшись від Фуоко на 13 секунд. Однак на його машині не працювало радіо. Ця невелика проблема перетворилася у велику на 19-му колі, коли з-за зношених шин Артем втратив темп і заїхав у бокси. З’ясувалося, що команда його не чекала, піт-стоп тривав дуже довго, і росіянин втратив майже все, що відіграв своїм чудовим пілотажем.

Маркелов повернувся на трасу 11-му, і у нього ще залишався відмінний шанс поборотися за реверсивний поул, так як чотири гонщика ще не зупинялися в боксах. Артем знову почав прориватися вперед, піднявся вже на сьоме місце, бився зі своїм напарником, але раптом знову втратив темп і почав відкочуватися все далі і далі.

На останніх колах з’явився віртуальний автомобіль безпеки – у небезпечному місці зупинився Максиміліан Гюнтер. Рестарт був дан на самому останньому колі і на позиції в перших рядах не вплинув. Однак Тадасуке Макино пропустив відразу двох суперників і в результаті виявився не менше 10-м. Маркелов фінішував 11-м

Пілот Команда Час
1. А. Элбон DAMS 54:12.383
2. Н.Латифи DAMS 11.307
3. Н.де Вріз PREMA Theodore Racing 14.259
4. Д. Расселл ART Grand Prix 17.468
5. С. Камара Carlin 22.953
6. А. Фуоко Charouz Racing System 34.899
7. А. Лоранди Trident 39.133
8. Н.Фукудзуми BWT Arden 43.463
9. Р. Мері Campos Racing 46.334
10. Т. Макино RUSSIAN TIME 46.461
11. А. Маркелов RUSSIAN TIME 53.455
12. Л. Делетраз Charouz Racing System 56.606
13. Д. Бокколаччи MP Motorsport 60.950
14. Д. Ейткен ART Grand Prix 66.522
15. А. Маини Trident 1 коло
16. М. Гюнтер BWT Arden 2 кола
Не класифіковані:
Н.Карі MP Motorsport 23 кола
Л. Норріс Carlin 6 кіл
Л. Гиотто Campos Racing 1 коло
Ш. Гелаэль PREMA Theodore Racing 0 кіл

Источник: http://www.f1news.ru/news/autosport-132164.html

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *