Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Ф2: Расселл виграв спринт у Сочі

Share

Пілот ART Джордж Расселл здобув перемогу в недільному спринті Формули 2 в Сочі. Завдяки цьому британець ще більше зміцнив своє лідерство в чемпіонаті і майже гарантував собі титул. Його головний конкурент, Александер Элбон з DAMS, закінчив гонку на третьому місці. Друге посів Серхіо Сетте Камара, який виступає за Carlin.

На старті Антоніо Фуоко атакував володаря реверсивного поула Фукудзуми, але ледве вписався в другий поворот і відкотився назад. Ниреи захопив лідерство, на друге місце вийшов Расселл, на третє Камара. Лоранди і Латифи зіткнулися в п’ятому повороті в боротьбі за третє місце і зійшли. На трасі з’явився автомобіль безпеки.

Рестарт був дан на третьому колі, позиції в лідируючій групі не змінилися. Однак Расселл був явно швидше Фукудзуми, постійно його атакував і на п’ятому колі вийшов вперед. На шостому колі Элбон випередив Фуоко і піднявся на четверте місце, а Маркелов обігнав Мері в боротьбі за сьоме. На цьому Артем не зупинився і вже на сьомому колі випередив відразу двох суперників, піднявшись на п’яту позицію.

Расселл стрімко відривався від пелотона, в той час як Фукудзуми продовжував втрачати позиції, пропустивши Камару на восьмому колі, Элбона на дев’ятому та Маркелова на 10-м. Норріс отримав 10-секундний Stop&Go, що зайняв неправильну позицію на прогревочном колі. Втім, Ландо у будь-якому випадку на високі місця не претендував.

На 11-му колі гонки в Сочі почався дощ. Ніко Карі врізався в стіну перед сьомим поворотом і зійшов. Не встигли маршали прибрати його машину, як у цьому ж місці розвернуло Ейткена, причому машина заглохла прямо посеред траси, і дирекції гонки довелося оголосити режим віртуального автомобіля безпеки. Траса ставала все більш і більш мокрою, але в бокси ніхто не поспішав – за винятком Норріса, якому після відбуття штрафу втрачати в будь-якому випадку було нічого.

На 13-му колі був даний рестарт, і тут же команди почали закликати пілотів в бокси. На трасі залишилися Фуоко, Делетраз і Гиотто, але керувати машиною на сліках ставало все складніше, гонщики все частіше помилялися. Гиотто зупинився на наступному колі, Фуоко і Делетраз проявили завзятість, хоча втрачали на кожному секторі по чотири-п’ять секунд. Вже на 15-му колі Делетраз відкотився на шосте місце, а незабаром Расселл випередив Фуоко в боротьбі за перше.

На 17-му колі зійшов Норріс – він пробив шину в боротьбі з Маини. Дощ припинився, але траса сохла повільно. Маркелов повернувся на четверте місце, випередивши Фуоко, але його постійно атакував де Вріз, який в дощових умовах їхав явно швидше. На 20-му колі Нік все ж зміг знайти можливість для обгону і миттєво відірвався від Артема. Маркелов в підсумку фінішував п’ятим.

Пілот Команда Час
1. Д. Расселл ART Grand Prix 44:46.259
2. С. Камара Carlin 7.438
3. А. Элбон DAMS 8.216
4. Н.де Вріз PREMA Theodore Racing 19.132
5. А. Маркелов RUSSIAN TIME 22.258
6. Р. Мері Campos Racing 27.778
7. Н.Фукудзуми BWT Arden 30.852
8. Д. Бокколаччи MP Motorsport 35.190
9. А. Фуоко Charouz Racing System 39.981
10. М. Гюнтер BWT Arden 47.076
11. Т. Макино RUSSIAN TIME 50.708
12. Ш. Гелаэль PREMA Theodore Racing 53.110
13. Л. Делетраз Charouz Racing System 53.404
14. Л. Гиотто Campos Racing 53.553
15. А. Маини Trident 102.002
Не класифіковані:
Л. Норріс Carlin 16 кіл
Д. Ейткен ART Grand Prix 11 кіл
Н.Карі MP Motorsport 10 кіл
Н.Латифи DAMS 0 кіл
А. Лоранди Trident 0 кіл

Источник: http://www.f1news.ru/news/autosport-132194.html

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *